Kosztorys usług
właściwej wyceny dokonujemy na podstawie przesyłanych materiałów źródłowych oraz konsultacji z klientem.
Prezentowane poniżej ceny w dużym przybliżeniu pozwalają określić koszt planowanych projektów. 
podane kwoty są netto, a składając jednorazowo duże zamówienie zostanie udzielony rabat.

WIzualizacja ze zdjęcia
Wizualizacja mebla na podstawie zdjęcia produktu dostarczonego przez klienta. Do zdjęcia tworzona jest oprawa w postaci aranżacji 3d

320zł Netto

WIzualizacja MODELOWANA w 3d
Aranżacja wraz z meblem powstaje całkowicie techniką modelowanie 3d. Na cenę ma wpływ stopień skomplikowania mebla oraz ilość elementów.

350zł Netto

PRZEKRÓJ MATERACA W 3d
Widoczny efekt osiągamy przy pomocy modelowania 3d dlatego cena może się różnić w zależności od ilości warstw i stopnia ich skomplikowania.

150zł Netto

ujęcia dodatkowe
Najczęściej prezentują różne warianty funkcjonalne mebla tj. funkcja spania, pojemniki na pościel, dodatkowe schowki itp.

150zł Netto

zmiana materiału
W zależności od zastosowanej techniki możemy albo zmienić kolorystykę mebla, albo cały materiał . Cena jest stała dla wszystkich technik wizualizacji.

50zł Netto

Białe tło
Wycięcie na białe wraz z kadrowaniem zawsze jest zawarte w cenie zamówionej wizualizacji i nie podlega dodatkowym opłatom.

Gratis

Przykładowe realizacje

Prezentowane poniżej wizualizacje przybliżą kwestie wyceny wizualizacji Państwa produktów. Dzięki temu mogą Państwo samodzielnie oszacować przybliżony koszt realizacji oraz stosunek ceny do jakości zamówionych opraw graficznych. Ceny różnią się z zależności od zastosowanej techniki wizualizacji oraz zakresu opracowania.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy