Wycena projektu

W dużej mierzę na cenę wizualizacji wpływa technika wykonania oraz zakres planowanych prac. Właściwej wyceny dokonujemy na podstawie przesłanych materiałów źródłowych i konsultacji z klientem.  Poniżej znajdują się przykładowe zrealizowane wizualizacje wraz z wyceną NETTO. Firmom, które złożą zamówienia na minimum 10 WIZUALIZACJI oferujemy RABAT.

Wizualizacja ze zdjęć

Wizualizacja mebla na podstawie zdjęcia produktu dostarczonego przez klienta. Do zdjęcia tworzona jest oprawa w postaci aranżacji 3d. Jeśli jakość zdjęć jest słaba (więcej info. "Jak zacząć?") oferujemy sesję zdjęciową u klienta.

Wizualizacja modelowana 3d

Aranżacja wraz z meblem powstaje całkowicie techniką modelowanie 3d. Na cenę ma wpływ stopień skomplikowania mebla oraz ilość elementów. Możliwe jest prezentowanie kilku produktów na jednej wizualizacji np. meblościanki.

Materace

Widoczny efekt osiągamy przy pomocy modelowania trójwymiarowego dlatego cena może się różnić w zależności od ilości warstw i stopnia ich skomplikowania.

Ujęcia dodatkowe

Najczęściej prezentują różne warianty funkcjonalne mebla tj. funkcja spania, pojemniki na pościel.

Wybarwienia

W zależności od zastosowanej techniki możemy albo zmienić kolorystykę mebla, albo cały materiał (wiecej info. "3d czy zdjęcie?"). Cena jest stała dla wszystkich technik wizualizacji.

Białe tło

Wycięcie na białe tło pod standard serwisów aukcyjnych zawsze jest zawarte w cenie zamówionej wizualizacji i nie podlega dodatkowym opłatom. Wyjątek stanowią zlecenia
dotyczące tylko wycięcia produktu na białe tło.

Przykładowe realizacje

Prezentowane wizualizacje mają za zadanie przybliżenie kwestii wyceny wizualizacji Państwa produktów. Dzięki temu mogą Państwo samodzielnie dokonać oceny kosztów przy realizacji oprawy graficznej swoich produktów. Ceny różnią się z zależności od zastosowanej techniki wizualizacji oraz zakresu opracowania.


Projekty niestandardowe

Indywidualne zamówienia wymagają indywidualnego podejścia, dlatego wycena określana jest podczas konsultacji projektu drogą mailową.


Formularz kontaktowy